1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2012-2013
  4. Mariánské Lázně

Open Marianské Lázně 2013

A - uzavřený velmistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 IM Kargin Arseny RUS 2417 7,0 28,50 0,0
2 IM Matsenko Sergei RUS 2460 7,0 26,50 0,0
3 FM Zwardon Vojtech CZE 2408 5,5 24,25 0,0
4 GM Chernyshov Konstantin RUS 2530 5,0 20,00 0,0
5 GM Talla Vladimir CZE 2387 5,0 18,25 0,0
6 IM Fries-Nielsen Jens-Ove DEN 2370 4,0 12,50 0,0
7 IM Bejtovic Jasmin BIH 2387 3,5 13,50 0,0
8 IM Pisk Petr CZE 2389 3,5 12,50 0,0
9 GM Ivanov Mikhail M. RUS 2403 3,0 12,25 0,0
10 WGM Kulkarni Bhakti IND 2238 1,5 6,75 0,0

B - uzavřený mistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 IM Pacher Milan SVK 2436 8,5 34,75 0,0
2 WIM Iwanow Anna POL 2192 5,5 19,75 0,0
3   Chernyshova Natalia RUS 2088 5,0 20,00 0,0
4 IM Gokhale Chandrashekhar IND 2252 4,5 17,75 0,0
5 IM Varitski Igor UKR 2289 4,5 16,75 0,0
6   Utiatskaja Irina RUS 2066 4,0 17,50 0,0
7 WFM Cherednichenko Elena UKR 2170 3,5 15,50 0,0
8 FM Roesemann Rainer GER 2308 3,5 12,50 0,0
9 IM Jurek Josef CZE 2325 3,0 12,00 0,5
    Gajic Mladen SWE 2278 3,0 12,00 0,5

Open Mariánské Lázně 2012

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 CM Puranik Abhimanyu IND 2115 0 8,0 38,5 49,5
2 IM Aguettaz Maxime FRA 2417 0 7,0 39,5 52,0
3 IM Plischki Sebastian GER 2367 0 7,0 37,5 47,0
4 IM Kolbus Dietmar GER 2302 0 6,5 40,5 53,0
5 IM Granovski Aleksandr KAZ 2290 0 6,5 40,0 50,0
6   Vijay Pranav IND 2130 0 6,5 37,5 47,0
7 FM Kozak Milos CZE 2131 0 6,5 36,5 45,0
8 IM Mazja Aleksandr G. RUS 2296 0 6,0 41,0 53,0
9 FM Burdalev Kirill UKR 2340 0 6,0 40,0 50,5
    Liuba Volodymyr UKR 2184 0 6,0 40,0 50,5
11 IM Chudinovskikh Alexander M. RUS 2263 0 6,0 38,5 50,0
12 FM Kubecka David CZE 2218 0 6,0 38,0 48,5
13   Kulas Szymon POL 2042 0 6,0 37,0 47,0
14 IM Volodin Viktor RUS 2200 0 6,0 36,5 49,0
15 WFM Gevorgyan Maria ARM 2092 0 6,0 36,5 46,5
16   Larsen Peter DEN 2209 0 6,0 36,0 47,5
17   Ivanovic Miroslav SRB 2088 0 6,0 32,0 40,5
18   Taborsky Rostislav CZE 2242 0 5,5 39,0 50,0
19   Gulbrandsen Tor NOR 2125 0 5,5 37,5 47,5
20   Dzupin Dmitry UKR 2211 0 5,5 37,0 47,5
21   Popelka Oldrich CZE 2024 0 5,5 37,0 47,5
22 FM Vlasak Lukas CZE 2326 0 5,5 37,0 47,0
23   Simon Peter GER 2164 0 5,5 35,0 45,5
24   Brem Stephan GER 2095 0 5,5 33,5 43,0
25   Porschberg Thomas GER 1983 0 5,5 33,5 41,5
26   Sedlacek Jiri CZE 2009 0 5,5 33,0 42,5
27   Holes Michal CZE 1941 0 5,5 32,0 41,5
28   Grela Kacper POL 1957 0 5,5 30,5 38,5
29   Ptacek Lubos CZE 2128 0 5,5 30,0 38,0
30   Pliev Vladimir RUS 2038 0 5,5 29,5 39,0
31   Jensen Leif DEN 2019 0 5,5 28,5 37,5
32 IM Nguyen Chi Minh FRA 2401 0 5,0 42,0 55,0
33   Ilandzis Spyridon GRE 2172 0 5,0 35,5 45,0
34   Kolovratnik Milos CZE 2131 0 5,0 35,0 45,0
35   Paldus Petr CZE 1987 0 5,0 34,5 44,5
36   Gschwendtner Stanislav CZE 1985 0 5,0 34,5 44,0
37 WCM Sagar Tejaswini IND 1868 0 5,0 34,0 44,0
38   Lipski Lukasz POL 1507 0 5,0 34,0 43,5
39   Riha Alexander AUT 2093 0 5,0 33,0 41,5
    Hlavac Rudolf CZE 2040 0 5,0 33,0 41,5
41   Fiala Jan CZE 2096 0 5,0 32,0 40,5
42   Voloshin Pavel RUS 1908 0 5,0 31,5 42,0
43   Belurkar Nitish IND 1910 0 5,0 31,0 40,0
44   Kreyssig Bruno GER 1756 0 5,0 30,0 38,5
45   Normann Oyvind NOR 1971 0 5,0 29,5 37,0
46   Novosadova Kristyna CZE 2158 0 4,5 39,5 51,5
47   Stojkovic Andreja CRO 1973 0 4,5 36,0 46,5
48   Hastik Svatopluk CZE 2024 0 4,5 34,5 45,0
49   Cazacu Gabriela MDA 1835 0 4,5 34,5 43,0
50 FM Bartos Jan CZE 2199 0 4,5 34,0 44,5
51   Novak Josua GER 1916 0 4,5 33,5 43,5
52   Kuvelkar Rajaryan IND 1776 0 4,5 33,0 45,0
53   Jiruse Josef CZE 1999 0 4,5 33,0 42,5
54   Vavra Pavel CZE 2094 0 4,5 33,0 42,0
55   Gungl Theo GER 1885 0 4,5 32,5 42,5
56   Sagar Anjali IND 1842 0 4,5 32,5 42,0
57   Gyldenas Ole Jorn NOR 2037 0 4,5 32,0 41,5
58   Marek Matyas CZE 1977 0 4,5 32,0 40,5
59   Strecker Gerhard GER 2034 0 4,5 31,5 41,5
60   Danko Jiri CZE 1988 0 4,5 29,5 39,0
61   Pekarovic Jaroslav CZE 1832 0 4,5 29,5 38,0
62   Johansen Lars NOR 1998 0 4,5 27,5 35,0
63   Paseka Christian AUT 1709 0 4,5 25,5 33,0
64   Samarin Leonid ISR 1787 0 4,0 35,5 47,5
65   Zielinski Olgierd POL 1894 0 4,0 33,0 42,5
66   Smolik Boris CZE 2014 0 4,0 31,0 39,5
67   Priya Vss IND 1817 0 4,0 31,0 38,5
68   Vacha Jaroslav CZE 1962 0 4,0 28,0 36,0
69   Ornet Tomas CZE 1681 0 4,0 27,5 35,5
70   Jablon Stephen USA 1931 0 4,0 27,5 35,0
71   Dwilewicz Katarzyna POL 1613 0 4,0 27,5 35,0
72   Svec Jan CZE 1821 0 4,0 27,0 34,0
73   Bebel Agnieszka POL 1478 0 4,0 26,5 34,0
74   Jensen Michael Eckmann DEN 0 1750 4,0 26,5 33,5
75   Ruzicka Tomas CZE 1807 0 4,0 26,0 33,5
76   Truksa Vaclav CZE 1684 0 4,0 24,5 31,5
77   Panos Jan CZE 1863 0 4,0 23,5 31,5
78   Jesensky Jaromir CZE 1577 0 4,0 22,5 28,5
79 FM Larsen Flemming Bo DEN 2242 0 3,5 36,5 47,0
80   Grochocinska Urszula POL 1851 0 3,5 34,0 44,0
81   Molnar Ladislav CZE 1830 0 3,5 32,5 41,5
82   Pitkar Ashutosh IND 1516 0 3,5 31,5 41,5
83   Berka Lubos CZE 1829 0 3,5 31,5 41,0
84   Deml Tilo GER 0 1937 3,5 31,5 40,0
85   Kurzok Zenon POL 1784 0 3,5 31,0 39,5
86   Miroshnichenko Mikhail RUS 1643 0 3,5 30,0 39,0
87   Spreer Lutz GER 1678 0 3,5 28,0 36,0
88   Kral Ladislav CZE 1675 0 3,5 26,0 32,5
89   Pitkanen Juhani FIN 1767 0 3,5 25,0 31,5
90   Spicka Jan CZE 1602 0 3,5 23,0 30,0
91   Gaarder Hans K NOR 1750 0 3,0 32,5 42,0
92   Steinfeld Jan CZE 1835 0 3,0 30,5 39,5
93   Chepelnikova Maria RUS 1585 0 3,0 28,5 36,5
94   Dyrnes Jussi NOR 1827 0 3,0 28,5 36,0
95   Gaspar Zdravko AUT 1790 0 3,0 26,5 34,5
96   Dwilewicz Agata POL 1534 0 3,0 26,5 33,5
97   Zak Jiri CZE 1701 0 3,0 25,0 32,5
98   Pospisil Petr CZE 1744 0 3,0 24,0 31,5
99   Griec Milan CZE 1690 0 2,5 27,5 35,0
100   Kjaer Thomas DEN 1832 0 2,5 27,0 34,0
101   Von Keyserlingk Chanda GER 1753 0 2,5 25,0 31,5
102   Akinschikov Arseni RUS 0 1250 2,5 22,0 29,0
103   Sejfuli Muzafer FYR 0 1250 2,5 20,0 27,0
104   Kozenets Alla RUS 0 1250 1,5 26,0 34,0
105   Shtypel Arisha RUS 1385 0 1,5 23,0 30,5
106   Sulejmani Irfan CRO 0 1250 1,5 21,0 26,5
107   Klimov Igor UKR 1812 0 1,0 20,0 28,0
108   Granovskaya Ekaterina RUS 0 1250 1,0 20,0 26,0

Open seniorů

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1   Golcman Evgeny RUS 2258 8,5 32,5 43,0
2 FM Vorobyov Yrij UKR 2239 7,0 33,5 46,5
3   Pokora Lubomir CZE 1899 5,0 32,0 43,5
4   Kasik Miroslav CZE 1871 5,0 31,0 40,5
5   Tejcek Bohumil CZE 1732 5,0 29,5 39,5
6   Lacha Jan CZE 1880 4,5 35,5 47,0
7   Nad Boris CZE 1815 4,5 33,5 45,0
8   Horyna Josef CZE 1860 4,5 33,0 44,5
9   Kornel Vlastimil CZE 1802 4,5 32,0 41,5
10   Jankovsky Josef CZE 1594 4,5 30,0 39,5
11   Pittermann Jan CZE 1879 4,5 26,0 32,0
12   Wiedermann Jan CZE 1778 3,5 31,5 43,0
13   Hrivnakova Anna SVK 1683 3,5 29,5 35,5
14   Thonig Manfred GER 1625 3,5 28,5 34,5
15   Koutecky Jiri CZE 1746 3,5 28,5 34,5
16   Gurtovoi Borys UKR 1920 3,0 34,5 42,5
17   Rosendorf Oldrich CZE 1581 1,5 28,0 36,5

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑