1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2015-2016
  4. Mariánské Lázně

Open Mariánské Lázně 2016

A - uzavřený velmistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO Body MBh Bh
1 GM Kononenko Dmitry UKR 2618 7,0 27,75 0,0
2 IM Kobo Ori ISR 2437 6,5 26,50 0,0
3 IM Moulthun Ly AUS 2474 5,0 21,00 0,0
4 GM Kim Alexey KOR 2460 4,5 21,25 0,0
5 FM Szwed Jacek POL 2369 4,5 17,75 0,0
6 GM Teske Henrik GER 2461 4,5 17,25 0,0
7 FM Vykouk Jan CZE 2427 4,0 16,25 0,0
8 IM Esserman Marc USA 2419 4,0 14,00 0,0
9 IM Padmini Rout IND 2427 3,5 12,75 0,0
10   Siva Mahadevan IND 2370 1,5 7,00 0,0

B1 - uzavřený mistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO Body MBh Bh
1 IM Frolov Artur UKR 2499 6,0 25,75 0,0
2   Janik Igor POL 2263 6,0 24,75 0,0
3 IM Jurek Josef CZE 2291 5,5 22,50 0,0
4 FM Grela Kacper POL 2292 5,5 20,00 0,0
5 FM Lokander Martin SWE 2369 4,5 22,25 0,0
6   German Nikita RUS 2078 4,5 17,75 0,0
7   Gungl Theo GER 2062 4,0 16,25 0,0
8 IM Studnicka Tomas CZE 2355 3,0 15,25 0,0
9 WFM Paramzina Anastasya RUS 2136 3,0 12,00 0,0
10 WFM Obolentseva Alexandra RUS 2194 3,0 11,50 0,0

B2 - uzavřený mistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO Body MBh Bh
1 IM Plat Vojtech CZE 2473 8,0 31,50 0,0
2 IM Vulfson Vladimir RUS 2421 6,0 24,50 0,0
3   Nowak Kamil POL 2313 5,5 21,50 0,0
4 FM Gaehwiler Gabriel SUI 2297 5,0 18,00 0,0
5   Gumularz Szymon POL 2258 5,0 17,25 0,0
6 WFM Utiatskaja Irina RUS 2108 4,5 16,75 0,0
7 IM Varitski Igor UKR 2212 3,5 12,75 0,0
8 WIM Wozniak Mariola POL 2180 3,0 14,00 0,0
9   Voloshin Pavel RUS 2132 3,0 11,25 0,0
10 FM Burnett Andrew SCO 2210 1,5 4,50 0,0

Open C

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1   Ilandzis Spyridon GRE 2136 0 7,0 43,0 53,5
2 IM Dambrauskas Virginijus LTU 2273 0 7,0 42,5 54,0
3   Voinikonis Nikita RUS 1972 0 7,0 40,5 51,5
4 IM Neckar Lubomir CZE 2324 0 7,0 38,5 49,5
5 FM Chekletsov Ilya RUS 2246 0 6,5 41,0 52,0
6   Kubicka Anna POL 2043 0 6,5 40,5 51,0
7   Sprotte Norbert GER 2215 0 6,5 40,0 51,0
8 IM Volodin Viktor RUS 2201 0 6,5 39,5 51,0
9   Swicarz Maciej POL 2299 0 6,5 36,5 47,0
10 FM Kozak Milos CZE 2136 0 6,5 36,5 47,0
11   Marczuk Dominik POL 2277 0 6,5 36,0 47,0
12 FM Srienz Christian AUT 2239 0 6,5 36,0 45,5
13   Janiszewski Maciej POL 2003 0 6,5 32,5 42,5
14 FM Bartos Jan CZE 2176 0 6,0 41,5 53,5
15   Ochmann Reimund GER 2048 0 6,0 37,5 49,0
16 FM Stigar Petter NOR 2254 0 6,0 37,5 49,0
17   Lukasiewicz Anna POL 2082 0 6,0 37,5 47,5
18   Chekletsov Egor RUS 1908 0 6,0 37,0 47,0
19   Golcman Evgeny RUS 2221 0 6,0 35,5 46,5
20 GM Ivanov Mikhail M. RUS 2359 0 6,0 35,5 46,0
21   Sadzikowski Marian POL 1828 0 6,0 33,0 43,5
22   Piotrowski Przemyslaw POL 2185 0 5,5 41,5 53,0
23 IM Dovzhenko Viktor UKR 2194 0 5,5 41,0 52,0
24 WGM Semenova Irina RUS 2160 0 5,5 39,5 50,0
25   Svidinsky Dmitry RUS 2072 0 5,5 39,5 48,5
26   Lukasiewicz Krzysztof POL 2103 0 5,5 39,0 49,5
27   Fokin Stanislav RUS 2037 0 5,5 38,5 48,5
28 IM Babula Milan CZE 2234 0 5,5 38,0 49,0
29   Motyl Tomasz POL 2005 0 5,5 36,0 47,0
30   Meers Hubert POL 1430 0 5,5 35,5 46,0
31   Musil Vitezslav CZE 1939 0 5,5 35,5 45,0
32   Marczuk Anna POL 1979 0 5,5 35,0 45,5
33   Trattner Alfred AUT 1822 0 5,5 33,0 42,5
34   Dwilewicz Katarzyna POL 1807 0 5,5 33,0 42,5
35 WCM Zvereva Margarita RUS 1745 0 5,5 32,0 41,0
36   Dwilewicz Agata POL 1581 0 5,5 30,5 39,0
37   Pniaczek Marek POL 1916 0 5,0 37,0 47,0
38   Jedrocha Katarzyna POL 1945 0 5,0 36,5 46,5
39   Vacha Jaroslav CZE 1981 0 5,0 36,0 45,5
40   Musial Tomasz POL 1689 0 5,0 35,5 46,0
41   Szulc Patrycja POL 1638 0 5,0 34,5 44,0
42   Vavra Pavel CZE 1993 0 5,0 34,0 43,5
43   Paldus Petr CZE 2019 0 5,0 33,5 42,5
44   Becvar Miroslav CZE 1773 0 5,0 31,0 40,0
45   Panos Jan CZE 1819 0 5,0 30,0 37,5
46   Pucholt Martin CZE 1640 0 5,0 28,0 36,5
47   Griec Milan CZE 1658 0 5,0 26,5 36,0
48 WFM Janska Jitka CZE 2066 0 4,5 39,5 51,0
49   Grove Michael SCO 2056 0 4,5 37,0 47,0
50   Strukova Ksenia RUS 1707 0 4,5 35,5 46,5
51   Hoke Petr CZE 1931 0 4,5 34,0 44,5
52   Kucera Jan CZE 1800 0 4,5 33,5 41,5
53   Kassel Walter AUT 1905 0 4,5 32,0 41,0
54   Macho Miloslav CZE 1691 0 4,5 31,0 41,5
55   Zabrzanska Weronika POL 1316 0 4,5 31,0 41,0
56   Kral Ladislav CZE 1623 0 4,5 31,0 40,5
57   Von Keyserlingk Chanda GER 1760 0 4,5 30,5 39,0
58   Berka Lubos CZE 1783 0 4,5 30,5 38,5
59   Dolharz Jakub POL 1388 0 4,5 30,5 38,5
60   Kasik Miroslav CZE 1784 0 4,5 30,0 39,0
61   Petersons Ojars LAT 1838 0 4,5 29,5 39,0
62   Korolewicz Pawel POL 1595 0 4,5 29,5 37,0
63   Kurzok Zenon POL 1755 0 4,5 28,5 36,5
64   Pyzio Amelia POL 1545 0 4,5 28,5 36,0
65   Wulff Jens-Peter GER 1742 0 4,5 28,0 36,0
66   Matzeit Meinhard GER 1920 0 4,5 27,5 35,5
67   Baraniuk Andrej UKR 1658 0 4,5 26,5 35,5
68   Simecek Jan CZE 1875 0 4,5 25,0 33,0
69   Yudin Mikhail RUS 1423 0 4,0 33,0 43,0
70   Svec Jan CZE 1730 0 4,0 33,0 42,0
71   Ruzicka Vaclav CZE 1650 0 4,0 33,0 41,0
72   Haslinger Ewald AUT 1630 0 4,0 31,5 40,5
73   Krzyzosiak Marta POL 1236 0 4,0 31,0 39,5
74   Klausen Kris DEN 1891 0 4,0 30,5 39,5
75   Horyna Josef CZE 1815 0 4,0 30,5 39,0
76   Dolezal Rudolf CZE 1787 0 4,0 30,5 38,0
77   Klepal Martin CZE 1922 0 4,0 29,5 38,5
78   Lyszczarz Konrad POL 1420 0 4,0 29,5 37,0
79   Ruzicka Tomas CZE 1811 0 4,0 29,0 39,0
80   Redzisz Michal POL 1588 0 4,0 29,0 37,0
    Madajczak Piotr POL 1291 0 4,0 29,0 37,0
82   Kosina Vladimir CZE 1738 0 4,0 28,5 38,5
83   Anchikov Vladimir RUS 1720 0 4,0 27,0 35,5
84   Dadello Barbara POL 1424 0 4,0 27,0 34,0
85   Chekletsova Darya RUS 1477 0 4,0 26,5 35,5
86   Kraszewski Grzegorz POL 1301 0 4,0 24,5 31,5
87   Kacirek Jakub CZE 0 1246 4,0 20,5 27,5
88   Danko Jiri CZE 1996 0 3,5 35,0 45,0
89   Voith Walter GER 1518 0 3,5 31,5 41,5
90   Ornet Tomas CZE 1681 0 3,5 31,5 41,5
91   Mucha Marta POL 1381 0 3,5 31,0 39,5
92   Kirschenhofer Sabine AUT 1482 0 3,5 29,0 36,5
93   Izadian Bizhan IRI 1445 0 3,5 28,0 35,5
94   Krzyzosiak Anna POL 1223 0 3,5 28,0 35,0
95   Yudin Yakov RUS 1346 0 3,5 27,0 36,0
96   Friedel Roland GER 1680 0 3,5 27,0 34,5
97   Najdecka Sandra POL 1112 0 3,5 20,5 26,0
98   Schulz Michael GER 2158 0 3,0 34,0 43,5
99   Palla Ivan CZE 1567 0 3,0 32,5 42,0
100   Pawicka Magdalena POL 1336 0 3,0 30,5 38,0
101   Ruzickova Helena CZE 1559 0 3,0 29,5 37,0
102   Jesensky Jaromir CZE 1507 0 3,0 28,5 35,5
103   Rychtecky Pavel CZE 1619 0 3,0 28,0 37,5
104   Kucera Tomas CZE 1598 0 3,0 27,0 35,0
105   Sepiashvili Ivan RUS 1284 0 3,0 27,0 33,0
106   Serakova Tatana CZE 1661 0 3,0 26,0 35,0
107   Glacner Karel CZE 1616 0 3,0 25,0 30,0
108   Shelukhin Ilia RUS 1217 0 3,0 23,0 29,5
109   Kolovratnik Milos CZE 2110 0 2,5 32,0 41,5
110   Burdov Petr RUS 1548 0 2,5 29,5 36,0
111   Maresova Michaela CZE 1494 0 2,5 25,5 32,5
112   Wilk Igor POL 1055 0 2,5 25,0 33,0
113   Straczek Wiktoria POL 0 1000 2,5 23,5 30,0
114   Poirier Michel FRA 1628 0 2,5 23,5 29,0
115   Horackova Isabela CZE 1107 0 2,5 23,0 29,0
116   Skorupka Arkadiusz POL 1141 0 2,5 21,5 29,0
117   Stocek Jiri CZE 1282 0 2,0 25,0 31,5
118   Haftar Bohdan CZE 0 1000 2,0 23,5 30,0
119   Sibani Claudia Maria Holm DEN 0 1000 2,0 23,0 31,0
120   Szewc Dobromila POL 1141 0 1,5 19,0 25,0
121   Krisman Ondrej CZE 1615 0 0,0 18,5 25,0
122   Braun Eric NED 1778 0 0,0 17,0 21,5

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑