1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2013-2014
  4. Mariánské Lázně

Open Mariánské Lázně 2014

Open Mariánské Lázně 2014

A - uzavřený velmistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 GM Novikov Stanislav RUS 2554 0 6,0 25,50 0,0
2 IM Mammadov Zaur AZE 2432 0 6,0 25,25 0,0
3 IM Donchenko Alexander GER 2449 0 6,0 23,25 0,0
4 IM Plischki Sebastian GER 2440 0 5,0 20,50 0,0
5 IM Simacek Pavel CZE 2489 0 4,5 19,00 0,0
6 IM Golichenko Ilija UKR 2430 0 4,0 18,00 0,0
7 GM Chernyshov Konstantin RUS 2520 0 4,0 16,50 0,0
8   Repka Christopher SVK 2349 0 3,5 16,75 0,0
9 GM Simantsev Mikhail UKR 2479 0 3,5 15,25 0,0
10 FM Roesemann Rainer GER 2248 0 2,5 9,00 0,0

B - uzavřený mistrovský turnaj

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 IM Mazja Aleksandr G. RUS 2288 0 6,0 25,25 0,0
2   Umanec Filip CZE 2244 0 6,0 23,50 0,0
3 FM Cerveny Petr CZE 2292 0 5,5 21,00 0,0
4   Maslov Ivan RUS 2136 0 5,0 22,25 0,0
5 IM Marholev Dimitar BUL 2321 0 5,0 21,25 0,0
6 IM Jurek Josef CZE 2293 0 4,5 20,50 0,0
7 FM Stigar Petter NOR 2236 0 4,5 19,00 0,0
8 IM Varitski Igor UKR 2258 0 3,0 13,50 0,0
9   Utiatskaja Irina RUS 2039 0 3,0 11,75 0,0
10 FM Heimrath Reiner GER 2262 0 2,5 10,00 0,0

C - Open Mariánské Lázně

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 FM Guempel Viktor RUS 2182 0 7,5 40,0 49,5
2 IM Volodin Viktor RUS 2188 0 7,0 39,0 50,0
3 IM Strebkovs Andrejs LAT 2334 0 7,0 36,5 46,5
4 IM Mishuchkov Nikolai M. RUS 2353 0 6,5 41,0 52,5
5 FM Peterson Eric SVK 2229 0 6,5 40,5 52,0
6 IM Kolbus Dietmar GER 2300 0 6,5 40,0 51,5
7   Yakimenko Alexander A. RUS 2174 0 6,5 39,0 49,0
8   Piotrowski Przemyslaw POL 2013 0 6,5 38,0 48,5
9 IM Chudinovskikh Alexander M. RUS 2310 0 6,5 36,5 47,5
10   Khamidov Komil POL 2109 0 6,0 39,5 50,5
11   Gungl Theo GER 1983 0 6,0 38,5 48,0
12 IM Dambrauskas Virginijus LTU 2285 0 6,0 38,0 49,5
13   Cip Dalibor CZE 2097 0 6,0 38,0 48,5
14   Karhanek Pavel CZE 2142 0 6,0 36,5 45,5
15 IM Adrian Claude FRA 2232 0 6,0 35,5 46,5
16   Mammadova Narmin AZE 1986 0 6,0 34,0 43,5
17   Nemergut Patrik SVK 1988 0 6,0 33,0 42,0
18   Ivanovic Miroslav SRB 2113 0 5,5 40,0 50,0
19   Chernyshova Natalia RUS 2108 0 5,5 38,0 48,5
20   Chekletsov Ilya RUS 2053 0 5,5 38,0 48,0
21   Grela Kacper POL 1988 0 5,5 36,5 48,0
22   Johnsen Gunnar NOR 2156 0 5,5 34,0 43,5
23   Hoke Petr CZE 2027 0 5,5 32,5 42,5
24   Kolovratnik Milos CZE 2093 0 5,5 32,5 41,0
25   Grove Michael SCO 2126 0 5,0 42,5 54,5
26 FM Mikulas Dusan SVK 2107 0 5,0 38,5 48,0
27   Paldus Petr CZE 2026 0 5,0 37,0 47,5
28   Koziol Kamil POL 2012 0 5,0 36,5 46,0
29   Vassiliev G. RUS 2133 0 5,0 36,0 46,5
30   Sielicki Tomasz POL 2018 0 5,0 35,5 45,0
31   Dadello Aleksandra POL 1845 0 5,0 35,5 44,5
32 FM Tchernyi Viktor RUS 2191 0 5,0 35,0 45,5
33   Stradej Vlastimil CZE 2022 0 5,0 35,0 45,5
34   Jiruse Josef CZE 2010 0 5,0 34,5 43,5
35   Ulanowski Karol POL 2144 0 5,0 34,0 45,0
36   Frej Zofia POL 1670 0 5,0 33,5 43,0
37   Nowak Kamil POL 1780 0 5,0 31,5 39,5
38   Lukasiewicz Krzysztof POL 1785 0 5,0 29,0 37,0
39 FM Kiselev Aleksander S. RUS 2178 0 5,0 28,5 37,5
40 FM Kesmaecker Philippe MNC 2239 0 4,5 35,5 45,5
41   Voloshin Pavel RUS 1996 0 4,5 35,0 46,0
42   Kalinin Oleksandr UKR 2064 0 4,5 35,0 44,0
43   Stojkovic Andreja CRO 2032 0 4,5 34,0 43,5
44   Janska Jitka CZE 1952 0 4,5 34,0 41,5
45   Rajaryan Kuvelkar IND 1853 0 4,5 33,0 42,5
46   Sulim Mykola UKR 1857 0 4,5 32,0 42,0
47   Sakhatskyi Oleksandr UKR 1989 0 4,5 32,0 41,5
48   Voinikonis Nikita RUS 0 1000 4,5 32,0 40,5
49   Jensen Leif DEN 1998 0 4,5 31,0 41,0
50   Steiner Pavel CZE 1870 0 4,5 31,0 40,0
51   Massot Manuel FRA 1899 0 4,5 31,0 39,0
52   Pitkanen Juhani FIN 1761 0 4,5 30,5 39,0
53   Mc Aleenan Charles SCO 1812 0 4,5 30,0 40,0
54 FM Bartos Jan CZE 2239 0 4,5 30,0 37,5
55   Chapman Nigel SCO 1789 0 4,5 30,0 37,5
56   Kalinowska Karolina POL 1468 0 4,5 29,5 38,0
57   Kasik Miroslav CZE 1859 0 4,5 28,5 36,5
58   Ruessel Bernhard GER 1851 0 4,0 34,0 44,0
59   Dadello Andrzej POL 1812 0 4,0 33,5 43,0
60   Molnar Ladislav CZE 1804 0 4,0 31,5 41,0
61   Hoelting Siegfried GER 1958 0 4,0 31,0 39,0
62   Svec Jan CZE 1831 0 4,0 30,0 39,0
63   Szulc Patrycja POL 1343 0 4,0 30,0 38,5
64   Vavra Pavel CZE 2070 0 4,0 30,0 38,0
65   Low Zhen Yu Cyrus SIN 1857 0 4,0 29,5 38,0
66   Kral Ladislav CZE 1639 0 4,0 29,0 37,0
67   Berka Lubos CZE 1816 0 4,0 27,5 36,0
68   Privoznik Lubos CZE 1635 0 4,0 27,5 35,5
69   Horyna Josef CZE 1878 0 4,0 27,0 36,0
70   Koci Vladimir CZE 1742 0 4,0 26,5 35,0
    Khakimova Makhliyo UZB 0 1000 4,0 26,5 35,0
72   Simecek Jan CZE 1902 0 4,0 25,0 32,0
73   Bebel Agnieszka POL 1506 0 4,0 23,0 31,0
74   Sernecki Franciszek POL 1707 0 3,5 32,0 41,5
75   Binois Rudy FRA 1811 0 3,5 30,5 40,0
76   Panos Jan CZE 1833 0 3,5 30,0 38,5
77   Ruzicka Tomas CZE 1760 0 3,5 29,5 38,0
78   Von Keyserlingk Chanda GER 1710 0 3,5 28,0 36,0
79   Sizov Vladislav RUS 1520 0 3,5 25,5 32,5
80   Brunova Blanka CZE 1547 0 3,5 25,0 33,5
81   Kuznetsov Roman RUS 0 1000 3,5 24,0 30,5
82   Lacha Jan CZE 1892 0 3,0 31,0 40,5
83   Samarin Leonid ISR 1799 0 3,0 30,0 38,0
84   Lipski Lukasz POL 1578 0 3,0 29,0 37,5
85   Gronde Benedikt GER 1810 0 3,0 27,5 34,5
86   Voith Walter GER 1680 0 3,0 26,0 32,5
    Pozdnukhov Alexey RUS 0 1000 3,0 26,0 32,5
88   Lotz Kolja Alecsander GER 1696 0 3,0 25,5 33,0
89   Taboureau Karine FRA 1693 0 3,0 25,5 32,5
90   Twardowski Hubert POL 1377 0 3,0 25,0 33,0
91   Krueger Thomas GER 1721 0 3,0 25,0 32,0
92   Kacr Zbynek CZE 1682 0 3,0 23,0 30,5
93   Chekletsov Egor RUS 1788 0 2,5 32,0 41,0
94   Jesensky Jaromir CZE 1527 0 2,5 24,5 32,5
95   Chaix Gerard FRA 1540 0 2,5 24,0 31,0
96   Duranthon Nathanael FRA 0 1000 2,5 20,5 27,5
97   Frej Hanna POL 0 1000 2,5 20,5 27,0
98   Klimov Igor UKR 1771 0 2,0 27,0 34,0
99   Dadello Barbara POL 1181 0 2,0 24,0 31,0
100   Chekletsova Darya RUS 1487 0 2,0 23,5 30,5
101   Ulanowski Piotr POL 1272 0 2,0 21,5 29,5
102   Braun Eric NED 1835 0 0,5 20,5 27,0

D - Open seniorů

Poř. Titul Jméno FED FELO NELO Body MBh Bh
1 IM Piankov Evgenij UKR 2249 0 8,5 33,00 8
2 FM Vorobyov Yrij UKR 2200 0 7,0 25,50 5
3   Sprotte Norbert GER 2171 0 7,0 22,75 6
4   Golcman Evgeny RUS 2200 0 6,5 20,75 5
5   Pokora Lubomir CZE 1891 0 4,5 11,25 3
6   Kosina Vladimir CZE 1793 0 4,5 10,75 4
7   Rychtecky Pavel CZE 1718 0 3,0 9,25 1
8   Thonig Manfred GER 1573 0 2,0 2,00 2
9   Glacner Karel CZE 1589 0 1,0 2,00 0
    Ruzickova Helena CZE 1635 0 1,0 2,00 0

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑