1. CZECH TOUR
  2. Historie
  3. 2006-2007
  4. Mariánské Lázně

Výsledky ročníku

Open Mariánské Lázně 2007

Uzavřený turnaj A1

Poř. Titul Jméno FELO FED Body SB
1 IM Hermansson Emil 2466 SWE 7 36
2 IM Womacka Mathias 2448 GER 7 35
3 IM Boros Denes 2502 HUN 6,5 36
4 GM Jansa Vlastimil 2488 CZE 6 32,5
5 GM Voloshin Leonid 2446 CZE 6 32
6 IM Shkapenko Pavel 2382 RUS 6 31,75
7 IM Pedersen Nicolai Vesterbaek 2466 DEN 5 27,5
8 IM Skytte Rasmus 2409 DEN 5 26,25
9 GM Meduna Eduard 2388 CZE 5 26
10 IM Klima Lukas 2407 CZE 4,5 26
11 IM Neuman Petr 2413 CZE 4 22
12 WGM Zawadzka Jolanta 2350 POL 4 19,5

Uzavřený turnaj A2

Poř. Titul Jméno FELO FED Body SB
1 FM Meinhardt Maximilian 2369 GER 7,5 38,75
2 Plischki Sebastian 2381 GER 7,5 38
3 IM Zemerov Vladimir 2346 RUS 7 36,5
4 Grandelius Nils 2162 SWE 6 30,25
5 FM Swiercz Dariusz 2231 POL 6 27
6 IM Weinzettl Ernst 2364 AUT 5,5 27
7 FM Stross Frantisek 2317 CZE 5,5 26
8 IM Babula Milan 2318 CZE 5,5 25,75
9 FM Vokoun Jan 2223 CZE 5 25,75
10 WIM Blazkova Petra 2235 CZE 5 24,25
11 FM Krzesaj Robert 2314 POL 5 23,75
12 Benes Petr 2202 CZE 0,5 3,5

Open Mariánské Lázně

Poř. Titul Jméno FELO NELO FED Kat. Body Bh. MBh.
1 FM Baum Bernd Dr 2179 0 GER S60 7,5 52 41,5
2 IM Mazja Aleksandr G 2330 0 RUS S60 7,5 51,5 39,5
3 IM Volodin Viktor 2230 0 RUS 7 53 41,5
4 Sondermann Johannes 2154 2112 GER 7 51 40,5
5 Snorek Milan Ing. 2110 2117 CZE S60 6,5 53,5 41,5
6 Valenta Vit 2244 2196 CZE 6,5 52,5 40,5
7 Zapletal Jiri Mgr. 2127 2103 CZE 6,5 50,5 39,5
8 Turner Jan 2386 2383 CZE 6,5 49,5 38
9 Wieczorek Oskar 2079 0 POL U16 6 50 39
10 Senkyr Vladimir 2190 2188 CZE 6 50 38,5
11 IM Safyanowsky Mark 2315 2207 GER 6 49,5 38,5
12 Baeuml Ulrich 2106 2069 GER 6 49 38,5
13 FM Bartos Jan 2221 2214 CZE 6 48,5 38
14 Frotscher Thomas 2206 2079 GER 6 46,5 37,5
15 Reznicek Marcel 2139 2139 CZE 6 46,5 37
16 Schulz Michael 2274 2196 GER 6 46,5 36,5
17 Zimmermann Dirk 2071 1982 GER 6 46 36,5
18 FM Kozak Milos 2244 2238 CZE 6 44,5 35,5
19 Sochor Stanislav 2140 2109 CZE 6 44,5 34,5
20 Wuensch Ulrich 1965 0 GER S60 6 43,5 34
21 Most Zdenek 2138 2132 CZE S60 6 43,5 32,5
22 Scibior Adam 2017 0 POL U16 6 43 33,5
23 FM Szurovszky Elek 2175 0 HUN S60 6 43 33,5
24 Kulon Boguslaw 2146 0 POL 5,5 53 42
25 Frink Ferenc 2245 0 HUN 5,5 52 41
26 Hlavac Rudolf Ing. 2082 2078 CZE 5,5 50,5 39,5
27 Karhanek Pavel 2256 2248 CZE 5,5 49,5 38
28 Zysko Jan 2003 0 POL 5,5 49 38
29 Soucek Milan 2117 2113 CZE 5,5 49 38
30 Blodig Reinhard Ing. 2158 2110 GER 5,5 48,5 37
31 Bauch Ralf 2085 1956 GER 5,5 47,5 37,5
32 Helsen Steff 2115 0 BEL 5,5 47 36
33 FM Roos Thomas 2249 2206 GER 5,5 46,5 36,5
34 Schoen Rudolf 2047 0 GER 5,5 46,5 36,5
35 Vavra Pavel 2171 2153 CZE S60 5,5 45,5 35,5
36 Ondrejat Miroslav 2098 2077 CZE 5,5 45 35,5
37 Chlebus Miroslav 1954 1986 CZE 5,5 45 35,5
38 Jensen Leif 2058 0 DEN 5,5 44 34
39 Vitek Vaclav 0 1944 CZE S60 5,5 43,5 34
40 Klaric Zoran 2081 2007 GER 5,5 43,5 34
41 Jiruse Josef Mgr. 2133 2115 CZE 5,5 43 33
42 Sobeck Günter 2172 2142 GER 5,5 42,5 34
43 Hlavac Frantisek 2144 2044 CZE 5,5 42 32,5
44 Danko Jiri 2016 1928 CZE 5,5 41 33
45 Splichal Petr Mgr. 2013 1927 CZE 5,5 40 30,5
46 FM Tchernyi Viktor 2236 0 RUS S60 5 47 36,5
47 Meschke Andreas 2170 2103 GER 5 46,5 36,5
48 Folta Jaroslav 1970 1947 CZE S60 5 45,5 36,5
49 Paldus Petr 2091 2084 CZE 5 45 35
50 Fox Anthony 2112 0 IRL 5 44,5 34,5
51 Kuebler Marcus 2081 0 GER 5 44,5 33
52 Jacek Miloslav 2138 2102 CZE S60 5 44 35,5
53 Thiele Jan 2006 1824 GER 5 44 34,5
54 Thormann Olaf 1993 1912 GER 5 44 33,5
55 Wimmer Miroslav RNDr. 2090 2084 CZE 5 43,5 35
56 Hubka Roland 1998 1998 CZE 5 43,5 34,5
57 Harcke Andreas 2189 2121 GER 5 43,5 34,5
58 Dergatchov Alexander 2073 0 RUS 5 43 34,5
59 Mohyla Ales Ing. 1995 1994 CZE 5 42,5 34
60 Stojkovic Andreja 2006 1955 CZE 5 42,5 33,5
61 Heyl Thomas 2091 2025 GER 5 42 33
62 Deckert Frank 0 1848 GER 5 42 32,5
63 Vasek Rostislav 1670 1707 CZE S60 5 41,5 33
64 Sulc Jiri 2000 1884 CZE S60 5 41,5 33
65 Husak Antonin 1995 1988 CZE 5 41 33,5
66 Klein Hans-Joachim 1943 0 GER 5 40,5 32
67 Cafolla Peter 2053 0 IRL 5 40 31,5
68 Pittermann Jan 0 1857 CZE 5 40 31
69 Dolezal Rudolf 0 1624 CZE 5 39 30,5
70 Simecek Jan 1935 1885 CZE 5 39 29
71 Molnar Jiri 1932 1918 CZE 5 38,5 30
72 Knopf Roland 1938 1862 GER 5 37,5 27,5
73 Metzger Albert 0 1755 GER S60 5 34,5 27
74 Hlavnicka Jan 1988 1963 CZE 4,5 47,5 39
75 Radziewicz Katarzyna 1966 0 POL 4,5 45 36
76 Pokora Lubomir 2004 1954 CZE S60 4,5 44,5 34,5
77 Golinski Damian 1811 0 POL U16 4,5 42,5 34,5
78 Simkin Alexander 1965 0 RUS 4,5 42,5 33,5
79 Jochmann Christian 2023 1932 GER 4,5 42,5 32,5
80 Holes Michal 1871 1871 CZE U16 4,5 41,5 33,5
81 Andreev Petr 2069 0 RUS U16 4,5 41,5 33
82 Slajs Vlastimil 2043 1944 CZE 4,5 41,5 32
83 Vachulka Miloslav 1933 1869 CZE 4,5 41 32
84 Zitek Svatoslav Ing. 0 1945 CZE 4,5 40,5 32
85 Bauch Olaf 0 1890 GER 4,5 40,5 32
86 Iwanow Anna 1889 0 POL U16 4,5 39,5 30,5
87 Schaper Jens 1846 0 GER 4,5 39,5 30,5
88 Krc Milan MUDr. 1892 1797 CZE S60 4,5 39 29,5
89 Mielke Torsten Mario 0 1620 GER 4,5 38 30
90 Feicht Roland 0 0 GER 4,5 37 28,5
91 Zdrazil Bohumir 1963 1891 CZE S60 4,5 37 27,5
92 Streit Roland 0 1650 GER 4,5 36,5 29
93 Hagesaether Torill 2013 0 NOR 4 46 36,5
94 Wagner Lothar 0 0 GER 4 44,5 35,5
95 Katte Isabel 1927 1884 GER 4 44 35
96 List Andre 1983 1843 GER 4 42,5 35
97 Wozniak Bartosz 1812 0 POL U16 4 41,5 33
98 Skoda Adam 0 1519 CZE U16 4 41 32,5
99 Kocour Zdenek 0 1810 CZE S60 4 40,5 31,5
100 Leiner Raimund 2086 2008 CZE S60 4 39,5 31
101 Kapoun Milan 1824 1795 CZE 4 39 31,5
102 Lacha Jan Ing. 1972 1912 CZE 4 39 31
103 Ochman Tomas 1938 1826 CZE 4 39 30
104 Mailleux Guy 1881 0 BEL S60 4 38,5 30,5
105 Endler Boris 1959 1830 CZE 4 37,5 29,5
106 Dadello Krzysztof 0 0 POL U16 4 37,5 29
107 Horyna Josef 1917 1868 CZE S60 4 37 29
108 Wilm Guenter 1888 1813 GER 4 37 28,5
109 Morozov Alexander 0 0 RUS U16 4 36,5 29,5
110 Klepal Martin 1918 1918 CZE 4 36,5 28,5
111 Zoufaly Petr 0 1721 CZE 4 36,5 27
112 Oleinik Petr 0 0 RUS U16 4 36 27
113 Karas Pavel 0 1742 CZE 4 35 28,5
114 Sott Vaclav 2008 1969 CZE S60 4 35 27,5
115 Dadello Andrzej 0 0 POL 4 34 26
116 Thonig Manfred 1739 0 GER S60 4 31,5 23
117 Khamidov Komil 0 0 POL U16 3,5 42 32,5
118 Hruby Vaclav Ing. 1867 1839 CZE S60 3,5 40 30
119 Dub Miroslav 0 1797 CZE 3,5 39 31
120 Talpa Pavel 0 1868 CZE 3,5 38 29,5
121 Panos Jan Ing. 1977 1941 CZE 3,5 37,5 28
122 Kornel Vlastimil 0 1687 CZE 3,5 36,5 28,5
123 Gabrielsen Oyvind 0 1461 NOR S60 3,5 36 28,5
124 Jesensky Jaromir 0 1441 CZE 3,5 35,5 28
125 Cazacu Gabriela 1554 0 MDA U16 3,5 35 26,5
126 Zabrodsky Zdenek 0 1721 CZE S60 3,5 33,5 26,5
127 Pospisil Petr 0 1672 CZE 3,5 33,5 26
128 Minko Vladimir 0 0 RUS U16 3,5 33,5 26
129 Philipp Gerhard 1869 0 GER S60 3,5 32,5 25
130 Kacr Zbynek MUDr. 0 1651 CZE 3,5 32,5 25
131 Katte Oliver Dr. 1689 0 GER 3,5 32 25
132 Wozniak Grzegorz 1578 0 POL 3,5 31,5 23,5
133 Milfort Vaclav 1853 1747 CZE S60 3,5 28 20,5
134 Grochocinska Urszula 0 1850 POL U16 3 38,5 30,5
135 Sipl Frantisek 1908 1900 CZE S60 3 38,5 30
136 Bruzke Manfred 0 0 GER S60 3 37 28,5
137 Hirschfelder Marko 0 1428 GER 3 36 28
138 Ulanowski Karol 0 0 POL U16 3 34 27
139 Friesecky Tomas 0 1605 CZE 3 32 24,5
140 Ornet Tomas 0 0 CZE 3 30 23
141 Wiessner Johann 1877 0 GER 3 28,5 21
142 Burdov Petr 0 0 RUS S60 2,5 37 29,5
143 Wieczorek Bruno 1488 0 POL U16 2,5 34,5 26,5
144 Jankovsky Josef 0 1576 CZE S60 2,5 33 25,5
145 Klein Hans 0 1325 GER S60 2,5 33 24,5
146 Stvan Marek 1623 1614 CZE 2,5 32,5 25
147 Lutisan Vitalij 0 0 CZE 2,5 31,5 24,5
148 Dadello Aleksandra 0 0 POL U16 2,5 31 23
149 Griec Milan 0 1513 CZE 2,5 30,5 23,5
150 Filatov Semen 0 0 RUS U16 2,5 30 23,5
151 Kukushkina Angelina 0 0 RUS U16 2,5 30 23
152 Rodionov Vitaly 0 1750 RUS 2,5 29,5 23
153 Martan Petr Ing. 0 1442 CZE 2,5 27 20,5
154 Koelle Dietfried 0 1267 GER S60 2,5 24,5 18,5
155 Ponomarchuk Anastasia 0 0 RUS U16 2 27,5 20,5
156 Molnar Ladislav 0 1784 CZE 1,5 36 28
157 Zima Ferdinand 0 1479 CZE 1,5 31 24,5
158 Skriba Matus 0 0 CZE 1,5 30,5 23,5

Peli & sister webdesign | Nahoru ↑